25 жовтня відбудеться онлайн-прем’єра балету на одну дію «СТІНА»

25 жовтня о 20:00 відбудеться онлайн-прем’єра балету на одну дію «СТІНА»

Постановку здійснив молодий хореограф Ілля Мірошніченко у колаборації із саунд-артистом Heinali (Олег Шпудейко). Перед початком вистави автори представлять документальний фільм «За Стіною», котрий розповість про роботу над проєктом. Отримати посилання на трансляцію балету можна, заповнивши коротку форму.

Основу сценографії балету складає стіна, котра за допомогою реактивної поверхні і модульного синтезатора стане масштабним музичним інструментом. Тіла та рухи артистів будуть тригерами для виникнення звуків, джерелом музики. Постановники запозичили сюжети з міфології, релігії, історії та особистого досвіду, щоб дослідити архетип стіни у його різних проявах, зокрема, як провідника між танцем і музикою.

«Що спільного між Стіною Плачу та стіною вашої улюбленої кав'ярні? А між Великою китайською стіною та тією, за якою живуть ваші сусіди? Чи можливо поєднати усі стіни світу єдиним змістом, незалежно від місця розташування на карті і первісної мети створення? Спостерігачі історії, свідки людської долі, засоби комунікації, захисту, насильства, обмежувачі на фізичному рівні та у наших головах — усе це СТІНИ. Вони зведені нами для самих себе, і ми рано чи пізно намагаємося їх зруйнувати. Ось тільки чи треба?» — коментує ідею балету хореограф Ілля.
МІРОШНІЧЕНКО

Проєкт відбувається за підтримки Українського Культурного Фонду та у партнерстві з театром «Київ Модерн-балет».