У Театрі Драматургів відбудеться читання п’єси «Тіло на вже і сьогодні»

Усіх охочих запрошують на перформативні читання п’єси німецького драматурга Мехді Морадпура «Тіло на вже і сьогодні». 22 та 23 грудня о 19:30 у Театрі Драматургів (вул. Петра Сагайдачного, 25г) відбудеться спеціальна подія, що передуватиме офіційному відкриттю нового київського театру.

Відвідування події безкоштовне за умови попередньої реєстрації.

Про п’єсу: Елія любить чоловіків, а іноді й жінок. Він живе в державі, яка хоче за будь-яку ціну зберегти категорії «жінка» та «чоловік» і визнає нормою лише гетеросексуальні стосунки. Тому Елії потрібно зробити операцію, щоб його сексуальний потяг відповідав соціальним уявленням про його стать. За допомогою двоюрідної сестри Мели він проходить процес перетворення з чоловіка на жінку. Та на цьому Елія не зупиняється. Він хоче розширити та розчинити поняття «чоловіка» та «жінки» у власному тілі, об’єднати їх, або ж взагалі бути окремо.

Мехді Морадпур у сезоні 2020/2021 є драматургом у команді художнього керівництва Münchner Kammerspiele. Читання відбувається в рамках проекту Sisterhood Kyiv спільно з театром Münchner Kammerspiele. Текст п’єси перекладено з німецької Христиною Назаркевич.