МЕНЮ

У Китаї запустили доставку безпілотними авто

20 серпня, 2019 - 22:50

Безпілотний автомобіль доставки з бездротовою технологією 5G з’явився на дорогах міста Нанкіна, адміністративного центру провінції Цзянсу.

Компанія роздрібної торгівлі Suning Commerce Group використовує апарат висотою всього півметра для подолання так званого «Останнього кілометра» в роздрібній торгівлі, повідомляє агентство Сіньхуа.

Глава науково-дослідного інституту логістики при Suning Logistics Лін Юньфей повідомив, що безпілотний автомобіль був модернізований на основі іншого такого типу автомобіля, який був випущений в квітні 2018 року.

За його словами, самохідні характеристики автомобіля були значно поліпшені, що дозволило йому проїжджати світлофори самостійно і на більш високій швидкості. Автомобіль із середньою нормальної робочої швидкістю 8 км / год може розвивати максимальну швидкість до 15 км / год. Він також здатний виявляти перешкоди на відстані 100 метрів і їх уникати.

Коли автомобіль стикається з проблемою або зупиняється протягом тривалого часу, фонова платформа буде нагадувати техніку про необхідність прийняти ручне управління.

«Завдяки великій пропускній спроможності і низьким характеристикам затримки 5G ми можемо вручну відігнати автомобіль з дороги і переключитися назад в режим без водія після вирішення проблеми», — заявив Лін Юньфей.