Україна займеться деофшоризацією економіки, - Данилюк
За результатами засідання Національної ради реформ, Україна в рамках деофшоризації планує перегляд двосторонніх податкових угод.
Про це повідомив міністр фінансів Олександр Данилюк.
"Зараз їм відповідають три таких угоди між Україною та державами. Крім того, будемо вдосконалювати правила трансфертного ціноутворення та відповідної звітності", - написав він на своїй сторінці у Facebook.
Він зазначив, перш за все, буде проведена робота над приєднанням України до Багатосторонньої угоди про обмін інформацією, що дозволить швидко обмінюватися фінансовими обліковими даними і ефективно запобігати ухиленню від сплати податків.
Також планується поступовий перегляд двосторонніх угод України про уникнення подвійного оподаткування відповідно до принципів Організації економічного співробітництва і розвитку (ОЕСР).
