МЕНЮ

У Конгресі США розглянуть проект санкцій проти РФ за захоплення українських моряків та суден

19 липня, 2019 - 10:00

Депутати Конгресу США від демократичної та республіканської партій, члени Конгресового Українського кокусу, внесли на розгляд Палати представників проєкт закону, який передбачає санкції проти Росії за захоплення українських моряків та суден.

Про це йдеться в спільній заяві авторів законопроєкту, оприлюдненій на офіційній сторінці конгресвумен Марсі Каптур, повідомляє Укрінформ.

"Цей законопроєкт - потужний меседж українським морякам та їхнім родинам про те, що Сполучені Штати не забувають про їхню героїчну боротьбу на захист демократичного шляху й суверенітету своєї країни. Закликаємо колег підтримати цей двопартійний законопроєкт, а Росію - негайно звільнити українських моряків”, - наголошується в заяві.

У проєкті закону пропонується запровадити санкції проти впливових російських можновладців, допоки не будуть звільнені всі 24 моряки та три захоплені судна.

Члени Конгресу США також закликали міжнародне співтовариство “не стояти осторонь, коли Росія розширює свою агресію в Європі та в усьому світі”.

Співавторами законопроєкту виступили Марсі Каптур, Майкл Квіглі від демократичної партії, а також республіканці Енді Гарріс і Брайан Фітцпатрик.