До нападу на прикордонників Сумщини причетні двоє працівників СБУ

У Службі безпеки України заявили про встановлення причетності двох її співробітників до нападу на співробітників Держприкордонслужби в ніч на неділю, 18 липня. Обидва затримані і передані органам слідства.

Як повідомляє "Інтерфакс-Україна", спецслужба встановила причетність осіб, які вчинили хуліганський напад на прикордонний наряд на Сумщині. Затримані передані органам слідства.

"СБУ сама викрила осіб і сама передала слідству - адже для Служби така поведінка неприпустима. На час проведення досудового розслідування обидва учасники нападу, які є співробітниками Служби, відсторонені від роботи", - йдеться в коментарі пресслужби відомства.

Там наголосили, що "СБУ і надалі всіляко сприятиме слідству, щоб встановити всі подробиці інциденту, а винні були покарані - безвідносно до посад і прізвищ".

Нагадаємо, що напад на співробітників Державної прикордонної служби України стався в ніч на неділю на державному кордоні з РФ в Сумській області, в результаті якого зловмисники заволоділи табельною зброєю прикордонників, яку, однак, згодом було повернуто.