Вибухи у Балаклії могли відбутися через займання двигуна до ракети, - Генштаб

Вибухи в Балаклії Харківській області могли відбутися в результаті займання твердопаливного двигуна до ракети.

Про це йдеться в повідомленні Генерального штабу ЗСУ в Facebook.

За попередніми даними оперативної групи Генерального штабу встановлено, що на майданчику зберігання вибухонебезпечних предметів № 4 групи розмінування проводили роботи по утилізації боєприпасів.

О 14:28, ймовірно в ході завантаження залишків боєприпасів та їх елементів, зокрема твердопаливного двигуна до ракети 3М9 зенітно-ракетного комплексу "Куб", сталося його загоряння з подальшим підривом вибухонебезпечних предметів. Пожежа, що виникла в результаті вибуху, була оперативно ліквідована.

Повідомляється, що в результаті вибухів на технічній території Центральної артилерійської бази забезпечення в Балаклії двоє військовослужбовців-саперів загинули. Крім того, п'ятеро військових отримали поранення різного ступеня тяжкостіодин - у важкому стані; один - середнього ступеня тяжкості; троє - легкого ступеня тяжкості.

Також в результаті вибухів було знищено вантажний автомобіль. Пораненим надається медична допомога, двоє в Харківській міській клінічній лікарні швидкої та невідкладної медичної допомоги і ще двоє - у Військово-медичному клінічному центрі Північного регіону. Один постраждалий від госпіталізації відмовився.