МЕНЮ

Путінський режим не терпить кооперації, консенсусу і ціннісного підходу, - науковець НАТО

16 листопада, 2019 - 14:20

Путінський режим не терпить кооперації, консенсусу і ціннісного підходу. Їхня - мета знаходити тріщини в структурах і явищах, які вони вважають ворожими і збільшувати ці тріщини до великих розломів, розколів.

Про це заявив заступник директора ризького Центру передового досвіду в галузі стратегічних комунікацій НАТО, Пеетер Талі (Естонія) розповідаючи про загальні закономірності впливу, який чинить Росія в інтерв’ю агентству Укрінформ

“Кремль використовує модель DIME, тобто Diplomacy, Information, Military, Economic (дипломатія, інформація, армія, економіка — ред.). Їхня - мета знаходити тріщини в структурах і явищах, які вони вважають ворожими і збільшувати ці тріщини до великих розломів, розколів. Путінський режим не терпить кооперації, консенсусу і ціннісного підходу. Пошук таких «тріщин» йде на всіх рівнях: стратегічному, оперативному і тактичному. Стратегічний рівень – це міжнародні організації, починаючи з ООН, ЄС, НАТО. В оперативному плані – це пошук «тріщин» на рівні окремих держав і міждержавних відносин. Наприклад, між Естонією і Латвією, Естонією і Фінляндією, між Україною і Польщею, Україною і Угорщиною. Якусь шпаринку практично завжди можна знайти”, - розповів  Пеетер Талі.