Голова ОКГП ООН зустрілась з представником України щодо гуманітарних потреб окупованого Донбасу

Постійний представник України при ООН Володимир Єльченко провів зустріч із новою президенткою українського підрозділу Офісу ООН з координації гуманітарних питань Еліс Секві.
Про це повідомляє Постійне представництво України при ООН на офіційній сторінці у Тwitter.

Зустріч було присвячено гуманітарним потребам на Донбасі.
«Україна вдячна ОКГП ООН за зусилля задля полегшення важкого становища, у якому опинилися мешканці східної України внаслідок російської військової агресії», - йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, згідно з останньою інформації ООН, близько 3,5 мільйона осіб у зоні конфлікту на сході України нині потребують допомоги, а з початку війни у 2014 році у зоні бойових дій загинули вже більше трьох тисяч цивільних осіб. Офіс ООН з координації гуманітарних питань займається підтримкою цивільного населення на Донбасі, доправляючи гуманітарну допомогу і надаючи підтримку людям у скрутному становищі.
