Ще два банки почали оформлення карток для "тисячі за вакцинацію"

Державні ПриватБанк і Ощадбанк (обидва - Київ) слідом за іншими банками з 15 грудня запустили можливість оформлення картки в рамках проекту "єПідтримка" для виплат "ковідної тисячі".

Про це повідомили пресслужби банків, передає "Інтерфакс-Україна".

Згідно з повідомленням, для зарахування суми допомоги потрібно з 19 грудня для ПриватБанку і з 20 грудня - для Ощадбанку в мобільному застосунку "Дія" подати заяву на отримання 1 тис. грн, обрати номер картки для виплати допомоги й дати згоду на обробку персональних даних.

За умовами програми картки діятимуть чотири місяці з дня отримання коштів, відповідно, зараховані кошти необхідно витратити за цей час. Банки наголосили, що поповнення і зняття коштів із рахунку, переказ на інші рахунки програма не передбачає, а невикористані кошти повернуться державі.

Використати гроші можна буде витратити на оплату послуг у сферах культури, фізичної культури та спорту, внутрішніх пасажирських перевезень залізничним і авіаційним транспортом, а також для придбання книжок у книгарнях на території України.

За інформацією monobank, з моменту запуску послуги з відкриття карток "єПідтримка" 9 грудня станом на 15 грудня він відкрив 1,15 млн карток. Як повідомив співзасновник банку Олег Гороховський, усі, хто подав заявку при тестуванні виплат у "Дії", отримають гроші у п'ятницю, а коли тест завершиться, клієнти отримуватимуть виплати миттєво після подання заявки.

Як повідомлялося, Альфа-Банк, А-Банк, monobank, ПриватБанк, Укргазбанк і Ощадбанк стали першими банками, які приєдналися до програми "єПідтримка" з виплати 1 тис. грн вакцинованим. Зазначалося, що Альфа-Банк пропонує новим клієнтам додаткові 100 грн бонусами.

Згідно з затвердженими змінами до держбюджету-2021 кожен українець, який пройшов повний курс вакцинації від COVID-19, зможе отримати 1 тис. грн на спорт, подорожі та відвідування культурних закладів. Пізніше до цього списку було додано книжки. Як зазначив прем'єр-міністр Денис Шмигаль, наразі вакциновано проти COVID-19 двома дозами понад 12 млн громадян. У трьох регіонах України більше ніж 50% дорослого населення вакциновані принаймні однією дозою.