Командування ОС ЗСУ проводить навчаннях щодо знищення диверсійних груп противника поблизу кордону окупованого Криму

У підрозділах, які підпорядковані Командуванню тривають заходи з бойового вишколу. Зокрема, “крилаті піхотинці” відпрацьовують питання знешкодження диверсійно-розвідувальних груп умовного противника в урбанізованій місцевості.

- За задумом навчань неподалік з адміністративним кордоном з тимчасово окупованою територією АР Крим, місцевими населення виявлені пересування декількох озброєних груп чоловіків. До місця події негайно вирушив підрозділ зі складу резерву нашого угрупування військ, - повідомив командувач об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв.

За словами командувача, під час навчань велика увага командування приділялася як етапу планування, так і організації взаємодії не лише між підпорядкованими підрозділами угрупування військ, а й іншими складовими безпеки та оборони, що в ході проведення пошукових дій діяли в його інтересах.

- Набутий в ході проведення операції Об’єднаних сил бойовий досвід, допоміг військовослужбовцям швидко включитися в роботу. Командир визначив кожному командиру підрозділу його маневр та, переконавшись, що всі усвідомили своє бойове завдання, завдання своїх підлеглих, а також місце в бойовому порядку, дав команду на початок операції, - зазначив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Як підкреслив командувач, подібні навчання на сьогодні є вкрай актуальними та важливими, адже здебільшого виконання завдань відбувається саме в урбанізованій місцевості.

- Саме виходячи з цих умов та ефективно використовуючи наявне озброєння, під час планування та проведення операції, насамперед були враховані питання збереження життя цивільного населення та важливих об’єктів інфраструктури, - наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Разом переможемо!

Відділ зв'язків з громадськістю Командування об'єднаних сил ЗС України