МЕНЮ

Україна та Білорусь розширюють торговельно-економічне співробітництво

14 грудня, 2019 - 17:14

У рамках 27-го засідання Міжурядової українсько-білоруської змішаної комісії з питань торговельно-економічного співробітництва відбулася зустріч співголів національних частин Комісії та пленарне засідання.

"Візит білоруської делегації такого рівня - це реальна можливість продовжити діалог з метою практичної реалізації актуальних завдань співпраці у всіх сферах, що представляють взаємний інтерес для народів наших держав", - передає слова міністра енергетики та захисту навколишнього середовища України Олексія Оржеля прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості України на офіційному сайті

Зазначається, що проведені конструктивні дискусії на експертних консультаціях в рамках Комісії дасть змогу поглибити співпрацю України та Білорусі.

"Співпраця з Республікою Білорусь забезпечить розвиток і функціонування стабільних і конкурентоспроможних секторів економіки наших держав. Реалізація домовленостей дасть можливість зміцнити політичні, торговельно-економічні і культурні зв'язки між нашими країнами", - підсумував Оржель.