МЕНЮ

Київ готує заявку на отримання статусу Великої культурної столиці

14 грудня, 2019 - 18:15

Департамент культури КМДА ініціює подання заявки до Українського культурного фонду на участь у конкурсній програмі щодо отримання статусу Великої культурної столиці, про старт якої було оголошено у листопаді.

Про це під час прес-конференції повідомила директорка Департаменту культури КМДА Діана Попова, передає прес-служба Київської міської державної адміністрації на офіційному сайті.

Статус Великої культурної столиці надасть можливість місту у майбутньому претендувати на статус Культурної столиці Європи.

За словами Діани Попової, міста обирають на основі культурної програми, що повинна мати потужний європейський підтекст, сприяти активній участі та залученню населення, а також допомагати місту в його довгостроковому розвитку.

«Наявність статусу Велика культурна столиця надасть містам прекрасну можливість змінити свій імідж, досягти світової популярності, залучити більше туристів і переосмислити свій розвиток через культуру. Київ вже є європейською культурною столицею, адже постійно нарощує оберти в галузі туризму», – сказала Діана Попова.