На Вінниччині розглядають можливість розміщення підприємств із зони бойових дій

Голова Вінницької обласної ради В’ячеслав Соколовий повідомив на своїй сторінці у Фейсбук, що Вінниччина готова прийняти підприємства з територій, які знаходяться під обстрілами окупантів. Вони можуть тимчасово розгорнути свої потужності на базі місцевих підприємств, які фактично не працюють, або працюють не на повну потужність. Як приклад він навів завод «Грін Кул», що входить до холдингу UBC Group. Їхній центральний офіс у Харкові не може працювати, тому в планах холдингу перенесення виробництв на територію Вінницької області.

«Вінниччина запрошує підприємства з територій, які знаходяться під обстрілами окупантів, тимчасово розгорнути свої потужності на базі місцевих підприємств, – каже голова Вінницької облради. – На території Вінницької області є низка підприємств, які фактично не працюють, або працюють не на повну потужність. Усі вони мають офісні та виробничі приміщення, склади, ангари, тощо. Саме такі підприємства можуть стати майданчиками для запуску бізнесів-переселенців. Переїзд підприємств буде здійснюватися в рамках Урядової програми евакуації із зони бойових дій».

За його словами, наразі надзвичайно важливо, щоб бізнес в Україні продовжував свою роботу. Адже це зарплати, податки та вироблення товарів, необхідних країні для життя. Економіка має працювати і давати нам ресурси для протистояння окупанту, який з 24 лютого обстрілює та знищує ключові об’єкти інфраструктури, здійснює масовані обстріли житлових районів українських міст та селищ з використанням артилерії, реактивних систем залпового вогню та балістичних ракет.

Олеся ШУТКЕВИЧ, Вінниччина, фото – В’ячеслава Соколового