Україна стала дев'ятою в жіночій естафеті шостого етапу КС з біатлону

У німецькому Рупольдингу відбулася жіноча естафета шостого етапу біатлонного Кубка світу. Україна після провального першого етапу змогла поліпшити позиції, але фінішувала лише дев'ятою.

Про це повідомляє РБК-Україна.

Стартували українки не кращим чином-після першого етапу, на якому за нашу збірну бігла Ірина Петренко, Україна була лише 21-ю. На другому етапі Україну представляла Юлія Джима і вона змогла відіграти відразу сім позицій. Валентина Семеренко на третьому етапі, хоч і використовувала відразу два додаткових патрони, але на передачі передала естафету десятою. На заключному етапі Анастасії Меркушеної також вдалося підняти "жовто-синіх" на одну позицію, проте зачепитися хоча б за квіткову церемонію (туди потрапляють топ-6 команд) не змогла - Україна фінішувала на восьмому місці.

Впевнену перемогу в естафеті здобула Франція, яка, на відміну від інших команд, була представлена своєю основою. Друге місце у Швеції, треті-Росіянки.

Зазначимо, в України на шостому етапі Кубка світу відсутній капітан жіночої команди Олена Білосюк (Підгрушна), яка продовжує набирати форму напередодні Олімпійських ігор.

Результат:

1. Франція (0+4) 1:10:50,0

2. Швеція (0+2) + 35,1

3. Росія (0+6) +1:12,2

4. Німеччина (1+5) +1: 26,6

5. Білорусь (1+7) +1: 27,8

6. Італія (0+7) +1: 28,4

...

9. Україна (0+6) +2:41,2

Завтра, 15 січня, у Рупольдингу відбудеться чоловіча естафета. Старт о 15:30. У неділю, 16 січня, шостий етап Кубка світу завершиться перегонами-переслідуваннями.