Мер Львова розповів про карантинні обмеження з 18 жовтня

У Львівській міській раді щойно завершилося засідання комісії з надзвичайних ситуацій стосовно несприятливої епідситуації у місті, пов’язаної із коронавірусом, та, відповідно, суворіших карантинних обмежень, що їх запроваджують з наступного понеділка, 18 жовтня.

«Складні часи потребують оперативних і непростих рішень, – написав на своїй ФБ-сторінці Андрій Садовий. – Я прошу уважно прочитати цей текст і зрозуміти його, без придумувань та перекручень».

Отже, найближчим часом Львів житиме за новими карантинними правилами, що стосуватимуться усіх сфер життя.

Школярі, і малі, і старші, йдуть на двотижневі канікули – до 1 листопада. Також це стосується позашкілля та дозвілля.
Музичні школи також ідуть на двотижневі канікули.

У Львові набуде чинності заборона проводити масові заходи. Окрім тих, де організатори та учасники мають сертифікат вакцинації або негативний ПЛР-тест, зроблений за 72 години до заходу. Театри, кінотеатри, музеї та галереї, філармонія, органний зал працюють лише для відвідувачів, які мають сертифікат вакцинації або негативний ПЛР-тест. Число відвідувачів – не більше 50% від загальної кількості місць.

Не працюватимуть Народні доми, гуртки та секції.

Бібліотеки працюватимуть лише на видачу книг.

На промислових, продовольчих ринки і в магазинах, торгових центрах, перукарнях та салонах краси можуть працювати лише вакциновані працівники або з негативним ПЛР-тестом, а також із дотриманням маскового режиму та не більше 50% заповнення площ.

Режим роботи закладів харчування – до 23.00. І працюватимуть вони лише за умови 100% вакцинації або ПЛР-тестів у працівників при заповненні не більше 50% площ, до 4 людей за столиком.

Спортзали можуть відвідувати лише вакциновані або з негативним ПЛР-тестом. Заповненість – не більше 50%. Усі працівники спортзалів повинні бути вакциновані.

Готелі та хостели працюватимуть лише за умови наявності у всіх працівників сертифікату про вакцинацію або негативного ПЛР-тесту.

Нові карантинні обмеження триватимуть два тижні, до 1 листопада. Потім міська комісія ТЕБ та НС переглядатиме їх. Якщо епідситуація у Львові не поліпшиться, карантинні обмеження посилять.

Тетяна КОЗИРЄВА, Львів.