Парламентська ТСК продовжить розгляд матеріалів у справі "вагнерівців" у вівторок, - Безугла

Тимчасова слідча комісія (ТСК) Верховної Ради з питань розслідування можливих протиправних дій представників органів держвлади та інших осіб проти суверенітету України у вівторок, 14 вересня, продовжить розгляд матеріалів розслідування у справі організації спеціального заходу щодо затримання 33 бойовиків ПВК "Вагнер".

Про це повідомила керівник Мар'яна Безугла (фракція "Слуга народу"), передає Інтерфакс-Україна.

На продовженні засідання ТСК має намір заслухати інформацію від представників Офісу генерального прокурора та Служби безпеки України.

"Ми продовжили засідання тимчасової слідчої комісії, фактично, підсумкове щодо першого кейсу – справи "вагнерівців". Проте відразу ж скажу, що ми його продовжили ще на завтра (14 вересня - ІФ), тому що те питання, яке ми розглядали, а саме заслуховування запропонованих Романом Костенком (член фракції "Голос" - ІФ) офіцерів, і також зіставлення фактів із даними, які були оброблені ТСК, зайняло весь час. Відповідно, було ухвалено рішення завтра продовжити", - сказала вона на брифінгу в понеділок.

Водночас Безугла уточнила, що 14 вересня відбудеться "ще остання частина закритої частини", в рамках якої ТСК планує заслухати представників Офісу генерального прокурора і Служби безпеки України "щодо кримінальних проваджень".

Точного часу засідання ТСК у вівторок вона не назвала, сказавши тільки, що ймовірно воно розпочнеться в другій половині дня.