Гравці "Динамо" відвідали у госпіталі поранених бійців

Сьогодні, 13 серпня,  київське «Динамо» традиційно завітало до Національного військово-медичного клінічного центру «Головний військовий клінічний госпіталь», передавши допомогу воїнам АТО/ООС, які проходять реабілітацію в цьому лікувальному закладі.

Про це повідомляє пресслужба футбольного клубу.

Представники «Динамо», делегацію яких очолив легендарний півзахисник команди 60-70-х років Володимир Мунтян, привезли для наших захисників найнеобхідніші речі – одяг, спортивні костюми, кросівки, їжа та напої, – запит на які був переданий через волонтерів. Від імені президента «Динамо» Ігоря Суркіса, команди «біло-синіх» та всієї динамівської сім’ї українським воїнам були висловлені слова подяки за їхній відважний подвиг і побажання якнайшвидшого одужання.

Володимир Мунтян пообіцяв організувати матч між ветеранами «Динамо» та військовими, коли це буде можливо після успішної реабілітації воїнів і послаблення умов карантину. Адже таке дозвілля завжди дарує нашим захисникам радісні емоції та моральний підйом.

«Тривожні хвилини, коли зустрічаєшся з хлопцями, які знаходилися в таких позиціях, де далеко не кожен зміг би проявити свої сили. Кожен із нас несе відповідальність за те, що відбувається в нашій країні. Тому наша присутність тут каже про те, що ми разом з українськими військовими. Хотілося б побажати всім хлопцям здоров’я та якнайшвидшого одужання», – сказавВолодимир Федорович.