Данія 13 жовтня презентує доповідь щодо катастрофи Boeing MH17

Служба безпеки Данії у вівторок опублікує доповідь про падіння " Boeing" малазійських авіаліній в липні 2014 року на Донбасі, передає "УНН".

15-тимісячна перевірка закінчиться у вівторок, коли данські слідчі опублікують кінцеву доповідь про літак малазійських авіаліній MH17, збитий підтриманими Росією бойовиками.

Данська Служба безпеки презентує свою точку зору на аварію, яка також буде стосуватися того, чи було у MH17 право літати над зоною конфлікту і чи пасажири знали, що вони полетять над зоною конфлікту.

Крім того, видання The Sunday Times зазначає, що слідчі з Нідерландів готові підтвердити, що Boeing MH17 збила російська ракета.

Нагадаємо, що Рада Безпеки ООН у Нью-Йорку не підтримала проект резолюції щодо створення міжнародного трибуналу щодо МН17. Проект рішення не пройшов, оскільки Росія застосувала право вето.