Зеленський привітав українських танкістів та працівників танкобудівної галузі з професійним святом

Президент України Володимир Зеленський привітав воїнів-танкістів, ветеранів танкових військ та працівників танкобудівної галузі України з професійним святом.

"Вітаю вас iз Днем танкiстiв - професiйним святом воїнів, якi впевнено та майстерно застосовують rрiзну i потужну бойову технiку, виготовлену українськими зброярами. Завдяки професiоналiзму та високому рiвню пiдготовки вiйськовослужбовцiв-танкiстiв, їx орrанiзованостi, злаrодженостi, впевненості у своїх силах цей славетний рiд військ є мiцним броньованим кулаком українськоrо війська, здатним зупинити та зламати опiр будь-якого ворога", – йдеться в привітанні на сайті глави держави в неділю.

Зеленський відзначив героїзм танкістів на Донбасі і висловив подяку загиблим "за мирне майбутнє України".

Президент України подякував особовому складу та ветеранам танкових військ за вірність військовій присязі, відвагу, сумлінне виконання конституційного обов'язку, виявлені під час захисту територіальної цілісності України.

"Висловлюю вдячністъ за самовіддану працю вченим, конструкторам, iнженерам i nрацiвникам української танкобудівної галузі. Ми по праву пишаємося вашими досягненнями у створенні найсучасніших бойових машин", – йдеться у привітанні.

Зеленський висловив упевненість, що українські танкісти і надалі надійно захищатимуть свободу і незалежність України.

"Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров'я, благополуччя та нових звершень у благородній справі служіння Батьківщині. Слава українським танкістам! Слава Україні!", - привітав глава держави.