Росія буде "уважно відстежувати" закачування газу Україною

Україна пообіцяла уважно стежити за темпами закачування газу в підземні сховища і безперебійним транзитом до Європи в зимовий період, заявив прем'єр-мінсітр Росії Дмитро Медведєв за підсумками переговорів з главою українського уряду Миколою Азаровим.

"Із російського боку було звернуто увагу на темпи закачування газу в підземні сховища, які розташовані на території України, що необхідно для того, щоб Україна забезпечувала нормальний транзит газу до Європи в період зимового максимуму. Наші українські колеги сказали, що будуть найуважнішим чином розбиратися з цією ситуацією, а ми повідомили, що будемо уважно відслідковувати, що відбувається, для того щоб не повторювати проблем, які певний час тому у нас були", - сказав Медведєв.

У цілому, за його словами, "зустріч була хорошою", і була досягнута домовленість незабаром провести засідання комітету з економічного розвитку на рівні прем'єр-міністрів.

За словами Медведєва, газова тематика складна, але, незважаючи на те, що існують відомі труднощі, під час переговорів прем'єри приділили увагу "позитивному обговоренню майбутнього".