Група Go-А представить Україну в онлайн-шоу "Вшанування пісень Євробачення"

Гурт Go-A, який у 2020 році повинен був представляти Україну на пісенному конкурсі "Євробачення", візьме участь в онлайн-шоу "Вшанування пісень Євробачення" (Eurovision Song Celebration).

Про це повідомляє прес-служба конкурсу, інформує ZIK.

Згідно з повідомленням, шоу покажуть 12 і 14 травня. Саме на ці дні були заплановані півфінали конкурсу "Євробачення-2020" у Роттердамі. 

Як зазнається, учасники виступатимуть у порядку, визначеному за допомогою жеребкування. Українські музиканти представлять свій номер 12 травня, початок трансляції - о 22:00 на офіційному YouTube-каналі "Eurovision Song Contest".

Крім того, глядачі зможуть побачити кліпи пісень виконавців, які повинні були прозвучати під час конкурсу "Євробачення-2020".

Також, організатори анонсують челлендж за участю музикантів.  Go-A назве і виконає свої три улюблені пісні з попередніх конкурсів.

Крім офіційного YouTube-каналу концерту, запис виступів можна буде подивитися 12 травня у Facebook телеканалу UA:Перший.

Нагадаємо, міжнародний музичний конкурс "Євробачення-2020" офіційно скасований через пандемію коронавірусу. Як повідомлялося, учасники Євробачення-2021 виступатимуть на конкурсі з новими піснями.