У Львові відкрилася перша персональна виставка художниці Вероніки Чередниченко

У львівській галереї «Зелена канапа» відбулося відкриття виставки художниці Вероніки Чередниченко «Комахи». Усі свої роботи вона виконала кольоровими олівцями.

Не зважаючи на юний вік, мисткиня вже здобула визнання за кордоном. Вона здійснила три персональні проєкти в Польщі. «Комахи» - це перша її персональна виставка в Україні.

В експозиції представлені рисунки комах виконані кольоровими олівцями на папері. За задумом Вероніки Чередниченко, пізніше ці роботи стануть основою проєкту віртуальної реальності «Insect Instinct». Цей жанр мистецтва вона опановувала у Варшавській академії мистецтв під час шестимісячної стипендії Національного культурного центру «Gaude Polonia».

«Комахи» - це візуальні рефлексії на тему взаємин між людьми та іншими живими істотами, людського впливу та захисту біорізноманіття життя», - зазначила художниця та власниця галереї Олеся Домарадзька.

Художниця працює в жанрах абстракція і нефігуратив. Також вона працює як графік, створюючи картини на папері і ДВП олівцями. Два роки тому вона закінчила кафедру монументального живопису Львівської національної академії мистецтв. Також вона лауреат фестивалю «NonStopMedia» (Харків, 2018), Всеукраїнського конкурсу сучасного візуального мистецтва ім. Н. Альтмана (Вінниця, 2019) та зайняла 3 місце в FINI International Image Festival (Мексика, 2018).

Оглянути «Комах» Вероніки Чередниченко в галереї «Зелена канапа» можна до 6 лютого.

Павло Паламарчук