ЗМІ: Кличко відмовився від боротьби за пост мера Києва і піде у президенти

Лідер партії Удар Віталій Кличко відмовився від боротьби за пост мера Києва і балотуватиметься у президенти, інформує Корреспондент..

Про це Цензор.net повідомило джерело у керівництві партії Удар.

За словами джерела, таке рішення відомий спортсмен і політик прийняв після зустрічі з бізнесменом Віктором Пінчуком. Пінчук запропонував розкручувати Кличка як загальнонаціонального лідера і лідера всеукраїнської партії.

"Участь у локальних виборах може перешкодити Віталію у загальнонаціональній кампанії, як технічно, так і іміджево", - зазначили у керівництві партії.

"Пінчук запропонував свою концепцію роботи з медіа і свою команду технологів. Це вже призвело до зачистки у виборчому штабі партії Удар: прес-секретар партії Лариса Мартюшева минулого тижня була відправлена ​​у відставку", - пише видання.

Крім того, причиною рішення Віталія Кличка зосередитися на загальнонаціональній кампанії стали останні соціологічні опитування. "Якщо в загальноукраїнському рейтингу Кличка ми бачимо хорошу динаміку, то у Києві таке зростання відсутнє", - сказало джерело.

Згідно з даними Центру Соціального моніторинг та Українського інституту соціальних досліджень імені Яременка, рейтинг Віталія Кличка у Києві знизився і складає 13,7% (Кличко програє своєму основному супернику Олександру Попову). Водночас дослідження соціологічної групи Рейтинг показали, що рейтинг Кличка у другому турі президентських виборів дорівнює рейтингу Віктора Януковича (дослідження рейтингів у парі Янукович-Кличко було проведено вперше).

Джерело: Корреспондент