Янукович зустрівся з Коморовським в Давосі

У Давосі відбувається зустріч Президента України Віктора Януковича з Президентом Республіки Польща Броніславом Коморовським. Про це УНН повідомили в прес-службі Глави держави.

У ході розмови сторони зокрема обговорять питання економічного співробітництва між Україною і Польщею.

Нагадаємо, 27 січня в рамках 8-ї Української ланч-конференції "Options for the Future" ("Шляхи майбутнього розвитку"), який пройде в Давосі з нагоди Щорічної зустрічі Всесвітнього економічного форуму, відбудеться дискусія про майбутні перспективи України в контексті європейського та глобального розвитку.

Конференція відкриється промовою Президента України Віктора Януковича, присвяченою баченню майбутнього України, та його дискусією з Президентом Польщі (1995-2005 рр.) Олександром Квасьнєвським.

В панельній дискусії, яка відбудеться після виступу Президента України, візьмуть участь міністр закордонних справ Швеції Карл Більдт, міністр у європейських справах та головний переговірник Турції Егемен Багіш, декан Санкт-Петербурзького університету, віце-прем’єр (2000-2004 та 2007-2011 рр.) та міністр фінансів (2000 - 2011 рр.) Російської Федерації  Олексій Кудрін, голова Державної агенції України з інвестицій та управління національними проектами Владислав Каськів та лідер політичної партії "Фронт змін" Арсеній Яценюк. Модератором буде редактор Thomson-Reuters Христя Фріланд.

Цього року традиційний Український ланч у Давосі збере понад 300 представників ділових та політичних кіл світу, громадських діячів та журналістів.

Джерело:  УНН