Янукович привітав новообраного Президента Молдови

16 березня, відбулася телефонна розмова Президента України Віктора Януковича з обраним Президентом Республіки Молдова Ніколаєм Тимофті, інформує Корреспондент.

Про це повідомляє прес-служба Президента України.

Під час бесіди глава Української держави привітав Тимофті з обранням на високу державну посаду. Янукович висловив сподівання, що українсько-молдовські відносини, які останнім часом набули значного імпульсу, динамічно розвиватимуться на благо народів двох країн.

Президент України впевнений, що спільні зусилля будуть спрямовані на подальше зміцнення двостороннього політичного діалогу, інтенсифікацію торгово-економічного партнерства і розширення культурно-гуманітарних зв'язків.

У цьому контексті Янукович запросив Тимофті відвідати Україну з офіційним візитом.

До привітання обраного Президента Республіки Молдова приєднався прем'єр-міністр Угорської Республіки Віктор Орбан, з яким на момент розмови відбувалася зустріч Януковича.

Тимофті став четвертим президентом Молдови. До нього вищу державну посаду займали Мірча Снєгур, Петро Лучинський і Володимир Воронін.

Нагадаємо, після того, як лідер комуністів Володимир Воронін пішов у відставку, виконуючими обов'язки президента Молдови були Міхай Гімпу, Влад Філат і Маріан Лупу.

Джерело: Корреспондент