Янукович погодився зустрітися з опозицією

Завтра, 13 березня, на 14:30 запланована зустріч Президента України Віктора Януковича з Головою Верховної Ради, його заступниками та лідерами парламентських фракцій, зокрема, опозиційних.

Відповідні запрошення були розіслані Адміністрацією Президента сьогодні, повідомили в прес-службі Януковича.

"Під час розмови буде обговорюватися низка питань, у тому числі порушених у зверненні до Глави держави керівників парламентських фракцій БЮТ-Батьківщина Андрія Кожем'якіна і НУ-НС Миколи Мартиненка від 21 лютого 2012 року", - сказано в повідомленні.

У свою чергу, лідер фракції БЮТ-Батьківщина Андрій Кожем'якін повідомив, що вперше чує про те, що опозиціонерів запрошують на наради до Президента, які він проводить разом з фракціями більшості.

"Нібито Президент зустрічається постійно з представниками фракцій. Можливо, фракцій більшості. Тому що я особисто не отримував запрошення на зустріч з Президентом у форматі всіх керівників фракцій", - сказав Кожем'якін.

"Ми б просили Президента України все-таки прислухатися до нашого звернення і знайти час зустрітися у форматі "президент і опозиційні фракції". Тому що у нас є про що поговорити з Президентом України", - зазначив лідер фракції.

Як повідомлялося, раніше фракції Блок Юлії Тимошенко-Батьківщина і Блок Наша Україна - Народна Самооборона вимагали зустрічі з Президентом Віктором Януковичем без представників більшості.

Джерело: Інтерфакс-Україна