Янукович: Діяльність влади має бути максимально відкритою

Громадянське суспільство має бути максимально поінформованим про діяльність влади. Таке переконання висловив Президент України Віктор Янукович, відповідаючи у Нью-Йорку на запитання журналістів щодо ініціативи "Партнерство "Відкритий уряд".

"Ініціатива президентів США і Бразилії знайшла досить широку підтримку. Програма "Відкритий уряд", прозорість, доступність, залучення до цих процесів громадянського суспільства, громадських організацій - це наше майбутнє... Ми повинні звикнути жити у прозорому світі", - заявив Глава Української держави, повідомляє прес-служба Президента.

В.Янукович наголосив, що створення такої системи також сприятиме боротьбі з корупцією та надмірною бюрократизацією системи державного управління. У цьому контексті він зазначив, що в Україні вже робляться відповідні кроки, але наразі їх недостатньо. Глава держави підкреслив, що реформування країни сприятиме забезпеченню відкритої роботи влади. "Умови транспарентності, відкритості роботи влади - це те, що дають сьогодні реформи", - сказав Президент. Він, зокрема, нагадав про прийняття закону про доступ до публічної інформації.

"Чим більше людей ми будемо залучати до управління державою, чим більше суспільство знатиме про те, чим займається влада, які підходи до вирішення тих чи інших питань вона використовує, тим більше ми будемо об'єднувати здорове суспільство на шляху модернізації нашої країни", - переконаний В.Янукович.

Джерело: Укрінформ