В.Янукович не вбачає підстав для відтермінування підписання Угоди про асоціацію з ЄС

Президент Віктор Янукович не вбачає підстав для відтермінування підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. Про це він заявив у інтерв'ю газеті "Франкфуртер Альгемайне Цайтунг".

"Для нас є важливим підписати Угоду про асоціацію, яка містить чітку європейську перспективу для України. Якщо ЄС до цього не готовий чи ми до цього не готові, то це рішення не може бути прийняте саме зараз, а лише тоді, коли до цього будуть готовими обидві сторони. Ми, щонайменше, маємо сьогодні для цього політичну волю. Ми також відчуваємо, що цього бажає український народ. Відтак, сьогодні ми не бачимо підстав відсувати у часі цю справу", - сказав Глава держави.

Президент пообіцяв зробити все від нього залежне "задля того, щоб ця Угода містила пасаж про майбутнє членство в ЄС".

Відповідаючи на запитання щодо того, чи загрожує Угоді з ЄС невдача через справу екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко, В.Янукович сказав: "Я не ясновидець і не пророк. Ми перебуваємо у процесі, дискусії щодо якого триватимуть і далі. Кожна точка зору має право на існування і заслуговує на повагу. Втім, у нас вже не раз складалося враження, що нас просто не хочуть слухати. Дискусія щодо справи Тимошенко насправді далека від завершення".

Джерело: Укрінформ