Володимир Кличко переміг британця Девіда Хея

Чемпіон світу з боксу у надважкій вазі за версіями Міжнародної боксерської федерації (IBF), Всесвітньої боксерської організації (WBO), Міжнародної боксерської організації (IBO) українець Володимир Кличко переміг в об'єднавчому поєдинку у Гамбурзі чемпіона Всесвітньої боксерської асоціації (WBА) британця Девіда Хея. За підсумками дванадцяти раундів Володимир Кличко виграв бій одноголосним рішенням суддів з рахунком 118:108, 117:109, 116:110.

Після поєдинку Володимир Кличко сказав: "Я намагався його нокаутувати, але не вийшло. Хей був дуже швидкий і діяв різноманітно. На жаль, мені не вдалося виграти свій п'ятидесятий поєдинок нокаутом. Сподіваюся, зроблю це у наступному бою".

У свою чергу, Девід Хей зазначив: "Я провів не найкращий свій поєдинок. Під час бою мене турбував біль у правій нозі. Володимир був послідовним і провів поєдинок стабільно. Тепер я повинен зрозуміти наскільки серйозна травма ноги і потім зможу прийняти рішення щодо продовження своєї кар'єри".

Таким чином, тепер всі титули у професіональному боксі у надважкій вазі належать братам Кличкам. Старший брат Володимира Віталій володіє поясом чемпіона світу за версією Всесвітньої боксерської ради (WBC).

Джерело: Укрінформ