Внесені зміни в правила голосування на "Євробаченні"

На міжнародному конкурсі "Євробачення-2012", який пройде 22-26 травня в Баку (Азербайджан), глядачі голосуватимуть за новими правилами, інформує Газета.ua

Європейський мовний союз (ЄВС) вніс зміни в правила голосування на "Євробаченні".

За інформацією організаторів конкурсу, в наступному році під час голосування буде взято за основу правило, що діяло до 2010 року. Глядачі зможуть висловлювати симпатію всім конкурсантам, які сподобались, протягом 10 хвилин після закінчення шоу, а не під час всього конкурсу, як це було в останній раз.

У ЄВС зазначили, що, згідно зі статистикою, переважна більшість глядачів віддавали голоси після виступу всіх конкурсантів. Крім того, багато хто вважав несправедливим те, що в учасників "Євробачення", котрі виступають на початку, більше шансів на перемогу, адже за відведений час за них могло проголосувати значно більше прихильників.

Ще одне нововведення полягає в тому, що номери, на які можна відправляти SMS-повідомлення, будуть показані на телеекранах дрібнішим шрифтом. Раніше вони займали одну четверту екрану, чим, на думку ЄВС, відволікали увагу глядачів від основного виступу. Розмір та дизайн шрифтів будуть уточнені найближчим часом.

Нагадаємо, у фіналі пісенного конкурсу "Євробачення-2011" в Дюссельдорфі українська співачка Міка Ньютон з піснею "Angel" посіла четверте місце.

Джерело: Газета.ua