В Україні сім мільйонів молодих виборців ніколи не голосували - О.Солонтай

В Україні сім мільйонів молодих людей, які мають право голосу, жодного разу не скористалися правом на волевиявлення. Про це повідомив громадський діяч, член національного комітету "Молодіжної варти" Олександр Солонтай під час прес-конференції в УКРІНФОРМі.

"Ми маємо дуже великий "запас" виборців віком до 35 років, які взагалі не мають досвіду голосування. Це сім мільйонів молодих людей, які ніколи не голосували на парламентських виборах, які пропустили вибори 2006 та 2007 років, а також люди, яким виповнилося 17 років за цей час, поки у нас працює цей парламент", - сказав він.

На думку О.Солонтая, причина цього криється не лише у байдужості молодих людей до долі країни, а й у поганій організації виборів, роботи виборчих комісій. "На тих дільницях, де спостерігалися черги, ми бачили приблизно таку поведінку молодих виборців: підійшов до дільниці, подивився, що тут необхідно витратити близько 30 хвилин часу, вистояти в черзі, дочекатися бюлетенів та проголосувати, і вирішив, що прийде якось іншим разом, на наступні вибори", - сказав він. У результаті, додав громадський діяч, було втрачено чималу кількість виборців, які хотіли, але не проголосували, і цю ситуацію необхідно змінювати.

Джерело: Укрінформ