В Україні не залишилося регіонів, де більшість населення довіряло б Януковичу

В Україні не залишилося регіонів, в яких більшість населення довіряло б президенту Віктору Януковичу.

Про це повідомив генеральний директор Київського міжнародного інституту соціології Володимир Паніотто, спираючись на дані одного з останніх досліджень інституту.

За його інформацією, довіряють главі держави 21,9% українців, не довіряють - 65,9%.

"У президента Україна баланс довіри-недовіри становить - 44%. Немає такого регіону, де б йому довіряли. На "його" Сході йому не довіряють майже вдвічі більше людей, ніж довіряють (57,4% проти 30,6%). На Півдні 33% йому довіряють, 56% не довіряють", - повідомив гендиректор КМІС.

За його словами, в Центрі та на Заході Україні рівень довіри складає 12,5% і 14,6% відповідно, не довіряють - 77,4% і 69,4%.

"У Центральному регіоні тільки 12,5% довіряють президенту - швидше за все, це чиновники. Президент по довірі у нас приблизно на рівні міліції, і це теж "досягнення" останніх років. Найгірше - це ставлення наших людей до уряду і парламенту, що було, втім, і раніше", - зазначив Паніотто.

Соціолог зазначив, що українській опозиції також не довіряють вдвічі більше громадян, ніж довіряють.

Основний відсоток тих, хто не довіряє опозиції, проживає в Східному регіоні, там їх 77,1% (довіряють ж тільки 10,7%). Ненабагато краща ситуація і в Південному регіоні - 14,2% довіряють опозиції, 64,2% - не довіряють.

Тільки на Заході довіряють опозиції більше людей, ніж не довіряють (35,5% проти 28,9%). Навіть у Центральному регіоні не довіряють опозиції 43,1% опитаних у порівнянні з 33,5% тих, хто їй довіряє.

Під час дослідження КМІС методом інтерв'ю з 10 по 19 лютого було опитано понад 2000 респондентів. Похибка репрезентативних даних для дорослого населення Україні не перевищує 5%.

Джерело: ostro.org