В структурі Кабінету міністрів України створено окремий департамент, який відповідатиме за проведення європейської інтеграції

В структурі Кабінету міністрів України створено окремий департамент, який відповідатиме за проведення європейської інтеграції. Про це під час Години уряду у ВР сказав перший віце-прем’єр-міністр України Валерій Хорошковський, передає кореспондент УНН.

"На сьогодні створено департамент в секретаріаті Кабінету міністрів. Він збільшений по чисельності від 13 до 30 осіб і цей департамент під моїм головуванням буде займатись саме питаннями координації євроінтеграції з усіх питань – технічної допомоги, безвізового режиму, всеохоплюючої вільної торгівлі і т.д.", - зазначив В.Хорошковський.

Водночас, він наголосив, що створення окремого урядового органу, який відповідатиме за євроінтеграцію, на сьогодні є недоцільним кроком.

"Окремий орган буде мати менше повноважень, ніж структура, яка створена в секретаріаті під головуванням першого віце-прем’єр-міністра", - сказав В.Хорошковський.

Джерело:  УНН