В опозиції погодили кандидатуру на посаду глави комітету з питань свободи слова

Фракції БЮТ-Батьківщина і Наша Україна - Народна самооборона погодили кандидатуру Юрія Стеця на посаду голови парламентського комітету з питань свободи слова та інформації.

"Сьогодні на фракції ми обговорювали питання про висунення Юрія Стеця на посаду голови цього комітету", - повідомив лідер фракції БЮТ-Батьківщина Андрій Кожем'якін.

"Хоча регламентна норма говорить про те, що цей комітет повинен очолювати депутат з тієї ж фракції, з якої був і попередній голова комітету, тобто з фракції БЮТ. Але фракція вирішила таким чином: проект постанови (про висунення Стеця), який вніс Олесь Доній, буде відкликано", - зазначив він.

Він заявив, що годину тому особисто з лідером фракції НУ-НС Миколою Мартиненком підписав спільний проект постанови з пропозицією про висунення на посаду голови цього комітету Стеця.

Він наголосив, що фракція БЮТ-Батьківщина підтримала кандидатуру Стеця на посаду глави комітету. "Це спільна позиція наших фракцій - БЮТ і НУ-НС", - зауважив Кожем'якін.

Нагадаємо, в січні Верховна Рада відкликала Андрія Шевченка з посади голови комітету з питань свободи слова та інформації. Тим не менше, фракція БЮТ-Батьківщина знову подала кандидатуру Шевченка на посаду голови комітету, але 9 лютого Верховна Рада відмовилася повернути його на цю посаду.

10 лютого народний депутат фракція НУ-НС Олесь Доній вніс до парламенту проект постанови про призначення головою парламентського комітету з питань свободи слова та інформації Стеця. Як відомо, Стець раніше був генеральним продюсером 5 каналу.

Джерело: Інтерфакс-Україна