Уряд Росії погодився з перенесенням генконсульства України з Тюмені в Єкатеринбург

Уряд Росії погодився з перенесенням генерального консульства України з Тюмені до Єкатеринбурга.

Відповідне розпорядження підписав прем'єр-міністр Росії Володимир Путін, йдеться у повідомленні прес-служби уряду РФ, передає кореспондент УКРІНФОРМу.

"Рекомендувати уряду Свердловської області виділити у встановленому порядку для генерального консульства України в місті Єкатеринбурзі службове і житлове приміщення на умовах їх оренди або придбання українською стороною у власність, а також вирішити інші організаційні питання, пов'язані з розміщенням вказаного генерального консульства", - сказано у повідомленні.

До консульського округу увійдуть території Курганської, Свердловської, Тюменської і Челябінської областей, а також Ханти-Мансійського автономного округу - Югри і Ямало-Ненецького автономного округу.

Як повідомляв УКРІНФОРМ, 14 лютого у Нижньому Новгороді відкрилося генеральне консульство України. Раніше уряд РФ погодився з перенесенням генерального консульства України з Владивостоку до Новосибірську. На території РФ генконсульства України працюють також у Санкт-Петербурзі та Ростові-на-Дону. Крім того, функціонує консульський відділ при посольстві України в Москві.  

Джерело: Укрінформ