Українські фондові біржі відкрилися зниженням

Торгові сесії на українському фондовому ринку почалися рухом вниз. Інвестори продовжують розпродажі, реагуючи на негативну кон'юнктуру на світових фондових майданчиках, повідомили в ІГ ТАСК.

За перші п'ять хвилин торгів індекс UX просів на 0,23%, індекс ПФТС втратив 1,17%. З початку торгів активність на ринку на низькому рівні, розповів Корреспондент.biz Олексій Климчук, аналітик ІГ ТАСК.

З початку торгів ліквідні акції торгуються зі змішаною динамікою. Краще ринку виглядають акції Стахановського ВБЗ (+1,49), драйвером зростання яких є вчорашній квартальний звіт. Прибуток компанії в другому кварталі склав 61,2 млн грн. Найбільший тиск на індекси чинить зниження акцій Мотор Січ (-0,59%), Центренерго (-0,43%) і Азовсталі (-0,17%).

На західноєвропейських фондових майданчиках тривають розпродажі на тлі збереження дефолтних ризиків. Вчора Конгрес США вкотре не зміг прийти до єдиного рішення бюджетних проблем країни. Напруга на ринку продовжує зростати на тлі припущень деяких інвестбанків, що навіть якщо США вдасться уникнути технічного дефолту, рейтингові агентства все ж знизять суверенний рейтинг країни.

У середу ввечері агентство S & P в черговий раз погіршило рейтинг Греції, який і так був на "високоспекулятивному" рівні, на два ступені з ССС до СС. Сьогодні зранку німецький DAX знижується на 0,89%, англійський FTSE 100 - втрачає 0,17%, французький САС 40 падає на 0,47%.

Джерело: Корреспондент