Україна відновила статус відповідності вимогам Кіотського протоколу

У місті Бонн (Німеччина) в п'ятницю на 19-му засіданні спеціального підрозділу секретаріату ООН щодо забезпечення дотримання вимог Кіотського протоколу Україна отримала позитивне рішення в питанні відновлення повноцінної участі в механізмах Кіотського протоколу.

Як повідомляє прес-служба Державного агентства екологічних інвестицій України, це означає, що Україна відновила участь в міжнародній торгівлі викидами і зможе використовувати механізми спільного впровадження за національною процедурою в повній мірі.

У делегацію від України увійшли: голова Державного агентства екологічних інвестицій Владислав Якубовський, заступник Голови ДАЕІ Вадим Пожарський, заступник директора департаменту міжнародного співробітництва Госекоінвестагентства Михайло Коваль, і ведучі, національні експерти.

Україна представила сьогодні чітку вертикаль взаємодії між урядовими органами, агентствами та науково-дослідними установами. Питання функціонування Національної системи обліку парникових газів знаходяться під особистим контролем президента й уряду України.

Міністерство екології та природних ресурсів України спільно з Державним агентством екологічних інвестицій України доклали всіх зусиль, щоб покращити Національну систему обліку парникових газів та забезпечити відповідність України вимогам Рамкової Конвенції ООН про зміну клімату та Кіотським протоколом.

Джерело: Інтерфакс-Україна