У Нікітському ботанічному саду в суботу відкривається виставка тюльпанів

14 квітня в Нікітському ботанічному саду відкриється виставка тюльпанів.

Про це повідомила старший науковий співробітник саду Людмила Александрова.

За її словами, цього року експозиція тюльпанів присвячена 200-річчю НБС. На виставці будуть представлені 162 сорти, з них 139 - сорти іноземної селекції, у тому числі 30 нових сортів, а також 23 сорти селекції Нікітського ботанічного саду, один з яких буде представлений вперше.

Цей сорт виведений спеціально до 200-річчя Нікітського ботанічного саду і названий «Сад щастя». Новий сорт відноситься до пізноквітучіх  тюльпанів і відрізняється стійкістю до несприятливих погодних умов.

Як розповіла Людмила Александрова, в основу формування садових груп покладено принцип початку цвітіння рослин - ранньоквітучі, середньо- і пізноквітучіх. «Цвітіння одного сорту в середньому становить 15 днів. Початок цвітіння залежить від температури повітря і кількості сонячного світла. В даний час погода на Південному березі сприятлива, тому сподіваємося, що затримок у цвітінні як минулого року не буде», - висловила надію співробітник саду.

Нагадаємо, в 2011 році через холодну погоду цвітіння тюльпанів почалося на два тижні пізніше. 

Побачити минулорічне цвітіння тюльпанів можнана сайті газети «День», а вже незабаром «День» представить репортаж до 200-річчя Нікітського ботанічного саду.

За матеріалами «Новини Криму»