У Голландії можуть легалізувати DDoS-атаки
Нідерландська соціально-ліберальна партія "Демократи 66" має намір легалізувати DDoS-атаки як форму акцій протесту. Про це повідомляє globalpost.
Видання відзначає, що партія не вказувала безпосередньо на DDoS-атаки, проте в її заяві говориться, що деякі форми онлайн-протестів часто помилково приймають за хакерські атаки. Ця обставина і дозволила зробити висновок про те, що "Демократи 66" мали на увазі DDoS-атаки.
У повідомленні телеканалу RT вже безпосередньо йдеться про DDoS-атаках, право на які має намір відстояти голландська опозиційна партія. Передбачається, що для того, щоб атаку визнали акцією протесту, її організатори мають попередити власників ресурсу-жертви заздалегідь, щоб ті встигли підготуватися.
Представник "Демократів 66" Кіс Верховен повідомив у своєму мікроблозі, що партія готує закон, що захищає як онлайн-, так і офлайн-протести.
"Демократи 66" очолили рух за інтернет-свободу в голландському парламенті, зазначає globalpost. Зокрема, партія виступала проти антипіратського законопроекту ACTA. У Палаті представників Нідерландів знаходиться десять представників партії, а в Сенаті - п'ять.
DDoS-атаки є формування великої кількості запитів на ресурс-"жертву", в результаті чого сервер не витримує, і сайт відкривається повільно, або на деякий час зовсім перестає відкриватися. Зазвичай для організації атак використовуються заражені комп'ютери, які по команді з віддаленого сервера починають одночасно намагатися отримати доступ на зазначений сайт. Разом з тим, існують спеціальні сервіси, що дозволяють користувачам добровільно приєднатися до атаки на сайт.
Джерело: Ukranews
