У Герман – дефіцит інтелектуального спілкування

Коментуючи для журналістів заяви Ганни Герман про те, що нібито лідери опозиції «дуже часто бувають в АП», голова центрвиконкому політичної партії «Наша Україна» Сергій Бондарчук повідомив, що він особисто вже більше року – з моменту свого звільнення з посади керівника «Укрспецекспорту» – не переступав порогу канцелярії президента.

«Це справа кожного політика – як йому реагувати на подібні безглузді звинувачення. Впевнений, що тому, кому немає чого приховувати, немає й потреби виправдовуватися за такі провокаційні заяви», – переконаний він.

Бондарчук також заявив, що довіряє своїм партнерам по Комітету опору диктатурі (КОД) більше, ніж заявам Ганни Герман, повідомили ZAXID.NET в прес-службі «Нашої України».

«Мені здається, що Ганна Миколаївна просто видає бажане за дійсне. Може, вона й справді хотіла би поговорити і з Тягнибоком, і з Яценюком, і з іншими представниками опозиції. Адже в Адміністрації у неї може спостерігатися явний дефіцит інтелектуального спілкування. Але на даному етапі лідерам опозиції просто немає сенсу вести якісь розмови з представниками Банкової, яка поки що не готова до відкритого діалогу. Це стосується і принципового Гриценка, і Тягнибока, чия ідеологія явно несумісна з позицією Банкової, і перспективного й популярного політика Яценюка», - вважає «нашоукраїнець».

«Це звичайна політична провокація щодо всіх політичних сил, які входять до КОД. Вочевидь, попри зовнішню браваду та показові судилища, влада насправді боїться можливого об’єднання опозиції і робить незграбні спроби посварити та дискредитувати політиків, які протистоять нинішній владі. Думаю, що ближче до виборів, то більше буде таких провокацій», - наголосив політик.

Джерело: ZAXID.NET