У БЮТ розповіли, хто і коли декриміналізує статтю Тимошенко

Статтю, за якою була засуджена колишній прем’єр Юлія Тимошенко рано чи пізно декриміналізують. Про це в ексклюзивному коментарі УНН сказав "бютівець" Андрій Шкіль.

"Рано чи пізно режим Януковича піде і до влади прийдуть ті люди, які зрозуміють, що це насамперед потрібно країні", - пояснив політик.

"І справа навіть не у поводженні з Тимошенко під час останнього судового процесу, а в тому, що Україна дуже давно потребує гуманізації та європеїзації кримінального законодавства і рано чи пізно до влади прийдуть люди, які це обов’язково зроблять", - зазначив він

Коментуючи заяву Президента Віктора Януковича про відмову від декриміналізації статті Тимошенко депутат зазначив: "Це абсолютно безглузде рішення. Воно немає під собою жодного смислу".

Нагадаємо, в інтерв’ю Wall Street Journal Президент України Віктор Янукович сказав, що вважає недоцільним звільнення найближчим часом колишнього прем’єра Юлії Тимошенко. Невдовзі після цього Брюссель оголосив про перенесення візиту Президента Януковича. Замість глави держави до столиці ЄС поїде перший віце-прем’єр Андрій Клюєв.

Парламент на цьому планує у другому читанні розглянути президентський законопроект Віктора Януковича про декриміналізацію деяких статей КК. "Бютівці" у поправках до документу запропонували декриміналізувати статтю, за якою була обвинувачена Тимошенко.

Джерело: УНН