Три українських заводи поки не відновили поставки сиру в Росію
Підприємства "Прометей", "Пирятинський сирзавод" і "Гадячсир" поки не почали поставляти сир до Росії.
Про це журналістам сказав директор департаменту ветеринарної медицини Держветслужби Віталій Башинський, інформує Ukranews.
"Ви чули заяву, що із трьох проінспектованих заводів експорт дозволений. Але наразі поки що відвантажень немає", - сказав Башинський.
Він уточнив, що на кордон формуляри про дозвіл ввозу не надходили.
Башинський повідомив, що зараз ведеться робота над меморандумом, де буде визначено вимоги Росспоживнагляду й відповідно до якого підприємства-виробники гарантують виконання цих вимог.
Директор департаменту не зміг спрогнозувати строки підписання цього меморандуму й початку фактичного експорту сиру в Росію.
Як повідомлялося, 17 квітня Росспоживнагляд дозволив експорт сиру трьом українським підприємствам у Росію після перевірок.
Джерело: Ukranews
