Тимур Бекмамбетов у 2012 році випустить римейк "Джентльменів удачі"

Тимур Бекмамбетов запустить у виробництво римейк "Джентльменів удачі" в 2011 році, інформує Газета.ua

Таку заяву зробив режисер на прес-конференції, присвяченій закриттю фестивалю екшн-фільмів ASTANA-2011.

"Ми заявили, що запустимо виробництво "Джентльменів удачі" в цьому році, у нас є зобов'язання перед Фондом підтримки кіно", - сказав Бекмамбетов.

Деталі сюжету, а також акторський склад проекту поки невідомі.

"Це сьогоднішня інтерпретація. Сценарій не набагато відрізняється від оригіналу, тому що фільм дуже любимий", - зазначив Бекмамбетов.

Вихід нових "Джентльменів" запланований на кінець червня - початок липня 2012 року.

Вперше чутки про те, що казахський режисер хоче зняти римейк культової радянської комедії 1972 року, з'явилися три роки тому. Нові "Джентльмени удачі" разом з фільмом "Ялинки-2012" (продовження картини "Ялинки", що вийшла в 2011 році) стануть двома проектами Бекмамбетова, спонсорованими Федеральним фондом соціальної та економічної підтримки вітчизняної кінематографії.

Нещодавно Бекмамбетов заявляв, що також хоче зняти римейк "Батька солдата". Проте режисер оригінальної картини Резо Чхеїдзе і дочка Суліко Жгенті, автора сценарію стрічки, відмовилися надавати авторські права на фільм.

В даний час Тимур Бекмамбетов завершує роботу над фільмом "Авраам Лінкольн: Мисливець на вампірів". За словами режисера, зйомки картини вже завершені і в найближчий час він приступить до монтажу. В основу сюжету "Лінкольна" покладена однойменна книга Сета Грема-Сміта. Головний герой Авраам Лінкольн, будучи парубком, дізнається про існування вампірів, коли ті вбивають його мати.

Джерело: Газета.ua