Тбілісі відповів Москві: переговори можливі тільки після того, як російські війська залишать Грузію

Відповідь Тбілісі не забарився себе чекати на пропозицію МЗС Росії відновити дипломатичні відносини між двома країнами на тлі окупації Росією двох грузинських регіонів. Дане питання прокоментувала заступник міністра закордонних справ Грузії Ніно Каландадзе в інтерв'ю грузинській службі «Радіо Свобода».

«У зв'язку з цією заявою повинна бути чітко визначена наша позиція. Ми не розривали відносини з Росією по своїй волі. Це була  відповідь на конкретні незаконні кроки Росії, які передували цьому розриву. Їх відновленню з боку Грузії нічого не перешкоджає, вона сама про це не раз заявляла, але тільки після того, як будуть відновлені цивілізовані відносини. А під ними ми розуміємо ситуацію, коли на території Грузії не знаходяться три посольства однієї і теж ж держави. З того моменту, коли Росія визнає територіальну цілісність, суверенітет і незалежність Грузії, зробить деокупацію нашої території і російські війська залишать Грузію, нічого не буде перешкоджати переговорам. Відновлення дипвідносин - це останній етап цього процесу», - заявила Ніно Каландадзе.

Раніше представник російського МЗС заявив про можливе введення безвізового режиму для громадян Грузії та відновлення дипломатичних відносин між Росією і Грузією.

Джерело: Грузия Online