«Свобода» заявляє про жорстоке побиття 9 липня у центі Харкова двох своїх активістів

«9 липня близько 13.00 троє невідомих вчинили напад та жорстоко побили активістів Харківської міської організації ВО «Свобода» Геннадія Фастівця та Сергія Миргорода. Інцидент стався на виході зі станції метро «Історичний музей» у бік Бурсацького узвозу, де «свободівці» на законних підставах розповсюджували партійну пресу. Геннадія Фастівця, який отримав тяжкі травми, шпиталізовано до 4 міської лікарні невідкладної допомоги», – йдеться у повідомленні партії.

Як свідчать постраждалі, злочинці напали раптово зі спини. Перед тим, як тікати, вони пригрозили, що наступного разу вдадуться до фізичної ліквідації «свободівців». Примітно, що погрози пролунали українською мовою.

Харківська «Свобода» розцінює кричущий злочин у центрі міста як факт залякування активістів партії у зв‘язку з ініціюванням відставки міського голови Геннадія Кернеса. Нагадуємо, на 19 липня заплановано збори громадян з метою розпочати процедуру міського референдуму з питання висловлення недовіри чинному міському голові Харкова. «Свобода» наголошує: сьогоднішній інцидент остаточно засвідчив повну неспроможність харківської міліції забезпечувати громадський порядок та безпеку містян. Злочин скоєно серед білого дня, у серці Харкова, на очах в сотень свідків.

Відтак, націоналісти вимагають від керівника ГУ МВС України в Харківській області Михайла Мартинова та прокурора Харківщини Геннадія Тюріна негайно взяти справу про напад на «свободівців» 9 липня на особистий контроль і розслідувати її за гарячими слідами.

Джерело: ZAXID.NET