Сьогодні Янукович виступить на Генасамблеї ООН

Президент України Віктор Янукович 19-22 вересня перебуватиме з робочим візитом у Сполучених Штатах Америки (м. Нью-Йорк). Про це ForUm'у повідомили в прес-службі Глави держави.

Заплановано, що Янукович візьме участь у заходах 66-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН. Зокрема, він виступить на пленарному засіданні 66-ї сесії Генасамблеї ООН в рамках загальних дебатів, а також на двох спеціалізованих засіданнях Генасамблеї високого рівня - з питань ядерної безпеки і захищеності та з питань профілактики неінфекційних захворювань і боротьби з ними.

Окрім заходів у рамках Генеральної Асамблеї ООН, Президент візьме участь в окремому Засіданні високого рівня щодо Лівії (2-а зустріч групи «Друзі нової Лівії»).

Янукович також візьме участь у церемонії інавгурації ініціативи президента США Барака Обами і президента Бразилії Ділми Руссефф «Партнерство «Відкритий уряд».

Під час робочого візиту Президент також проведе низку двосторонніх зустрічей з главами держав і урядів зарубіжних країн та керівниками міжнародних організацій.

Джерело: forUm