Сьогодні має бути затверджена річна нацпрограма співпраці Україна-НАТО

Кабінет міністрів України сьогодні, 29 грудня, на своєму засіданні заслухає віце - прем'єр-міністра - міністра охорони здоров'я Раїсу Богатирьову про стан виконання Державної програми розвитку внутрішнього виробництва.

Також на своєму засіданні Кабмін розгляне проект указу Президента про затвердження річної національної програми співпраці Україна - НАТО на 2012 рік. З цього питання доповідатиме міністр закордонних справ Костянтин Грищенко.

Крім того, міністри розглянуть ряд проектів постанов Кабміну, серед яких проект про збільшення статутного капіталу Державної спеціалізованої фінансової установи "Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву". По цьому питанню буде доповідати міністр регіонального розвитку та житлово-комунального господарства Анатолій Близнюк. Про іквідацію Державної інспекції зв'язку доповідатиме голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації Петро Яцук.

Проект постанови уряду про затвердження порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки заходів по боротьбі зі шкідниками та хворобами сільськогосподарських рослин, запобігання розповсюдженню збудників інфекційних хвороб тварин буде представлений міністром аграрної політики і продовольства Миколою Присяжнюком.

Міністр юстиції Олександр Лавринович представить проект закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення та спрощення процедури державної реєстрації земельних ділянок і прав на нерухоме майно.

Джерело: РБК-Україна