Російського опозиціонера, вивезеного з Києва, заарештували на два місяці

Леонід Развозжаєв, помічник депутата Держдуми Іллі Пономарьова і соратник координатора Лівого фронту Сергія Удальцова заарештований на два місяці. Про це сам Пономарьов повідомив агентству Інтерфакс ввечері в неділю.

За словами депутата, засідання як запобіжний захід для Леоніда Развозжаєва проходило ввечері в неділю у Басманному суді в закритому режимі без адвокатів затриманого. При цьому обвинувачення Развозжаєву поки що не пред'явлено, він все ще перебуває у статусі підозрюваного.

Очікується, що в понеділок до активіста, який, за деякими даними, перебуває у московському СІЗО Лефортово, спробує потрапити адвокат Віолета Волкова.

Незважаючи на те, що засідання проходило в закритому режимі, інтернет-видання Life News повідомляє подробиці із зали суду. Так, стверджує видання, Развозжаєв назвав своє затримання незаконним і розповів суду, що його "схопили в Києві і два дні після цього катували". Life News також публікує відеозапис, на якому, ймовірно, Развозжаєва відвозять від будівлі суду.

Як розповів Пономарьов, його помічника вивезли з Києва "російські спецслужби, у них був дозвіл від української сторони". Перевезення здійснювалася на приватному літаку.

Офіційних коментарів з приводу затримання та арешту Развозжаєва ні від російських, ні від українських правоохоронних органів не надходило.
Джерело: Lenta.ru