Президент України відбув з робочим візитом до Польщі

Президент України Віктор Янукович відбув з робочим візитом до Республіки Польща. У Гданську глава держави візьме участь у церемонії вшанування загиблих у Другій світовій війні, повідомляє прес-служба Президента України.

Також відбудеться зустріч Президента України Віктора Януковича і Президента Республіки Польща Броніслава Коморовського у форматі "віч-на-віч".
Як повідомив глава Адміністрації Президента Сергій Льовочкін, робочий візит Президента України Віктора Януковича до Республіки Польща відбувається на запрошення Президента цієї країни Броніслава Коморовського.
Візит глави української держави відбудеться в період головування Польщі у Європейському Союзі, відтак теми європейської інтеграції України, зокрема питання завершення переговорів щодо Угоди про асоціацію та створення зони вільної торгівлі з ЄС вже цього року, будуть домінуючими під час зустрічі Президентів України та Польщі.
Планується також, що глави держав обговорять стан та перспективи розвитку торговельно-економічних відносин, адже Польща є найбільшим торговельним партнером України серед країн Центрально-Східної Європи і за результатами І півріччя 2011 року займає четверте місце серед країн світу із показником зовнішньоторговельного обороту з нашою державою в 2,9 млрд дол.

Джерело: РБК-Україна